Проведення обласного фізкультурно-оздоровчого заходу серед студентів до Міжнародного дня студентського спорту

Студенти кафедри фізичної культури та спорту приймають активну участь у змаганнях що відбуваються на стадіоні в парку «Перемоги». Делегатами від університету є 20 студентів спеціальностей 014.11 Середня освіта (Фізична культура) та 017 Фізична культура і спорт. Представниками команди виступили завідувач кафедри фізичної культури та спорту Лелека Віталій Миколайович та викладач кафедри Бичков Олександр Юрійович.