Тиждень української писемності та мови: Спецпроєкт «Дбаємо про українську мову!»

2 листопада на факультеті педагогічної та соціальної освіти започатковано тиждень української писемності та мови, який присвячений Дню української писемності та мови що відзначається щороку в Україні 9 листопада на честь Преподобного Літописця — послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Свято було встановлено за Указом Президента на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».Тиждень української писемності та мови на факультеті розпочався зі спецпроєкту «Дбаємо про українську мову!». Студенти мали можливість відшукати та виправити мовні огріхи в рекламі, зробити репост із хештегом #дбаємо про мову#. Давно відома істина про те, що той, хто зневажливо ставиться до рідної мови, не може й сам спонукати себе поважати. Відомий мовознавець, перекладач, автор перших правописів, професор Іван Огієнко стверджував: Мовне каліцтво є початком каліцтва душі». Така робота переконливо довела, що студенти факультету педагогічної та соціальної освіти щиро переймаються проблемами рідної мови, уболівають за її долю.