Флешмоб «Я рекомендую! Читаємо разом!»

У межах святкування тижня української писемності та мови на факультеті педагогічної та соціальної освіти спільно з Науковою бібліотекою Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського було організовано Флешмоб «Я рекомендую! Читаємо разом!». Студенти мали можливість розповісти про книги, котрі вплинули на їхнє життя та поділитися враженнями щодо авторів книг, які планують прочитати у цьому році. Флешмоб проводився з метою привернути увагу суспільства до книги, до теми читання, продемонструвати тісний зв’язок між успіхом та читанням. Студенти мали можливість написати пост та розмістити світлину своєї улюбленої книги на сторінках соціальних мереж із хештегом #читаємо разом#. Хтось із великих людей сказав: «Усе минає, а слово залишається. Зникають у безвісті держави, володарі, раби. На порох розсипаються  величні будівлі, вмирають дерева, пересихають ріки, гори перетворюються на купи каміння. Все стає тліном і прахом, а написане слово залишається». Залишається і несе крізь час голос людської душі. Це з найбільших див нашого світу. Диво написаного, надрукованого слова, яке пережило століття і покоління. Закликаємо всіх небайдужих приєднатися до флешмобу та поділитися своїми добірками книг.