Відкрите заняття доц.Паршук С.М.

11 листопада 2021 року, Паршук Світлана Миколаївна, доктор філософії в галузі освіти, доцент кафедри початкової освіти провела відкрите практичне заняття з теми: «Радіо і музика. Особливості сучасного радіомовлення» з дисципліни «Формування медіакультури вчителя початкової школи» зі студентами 648 групи спеціальності 013 Початкова освіта. Практичне заняття було проведене у дистанційній формі на платформі Zoom.

На заняттті було розглянуто історичний аспект розвитку радіо та радіомовлення, їх функції, класифікація жанрів на радіо, різновиди жанрів за звучанням. Студенти підготували презентації та повідомлення за наступними темами: «Вплив музики  на психічний та емоційний стан людини», «Безпека та етика в Інтернеті», «Моя улюблена телепередача (радіопередача)».

Практичне заняття відвідали професорсько-викладацький склад кафедри початкової освіти.