Звітна конференція з педагогічної практики студентів 4 курсу спеціальності «Початкова освіта»

Педагогічна практика – це чудова нагода для студентів набути того, що є для них найбільш цінним – досвіду. У студентів 448 групи практика проходила у стінах Миколаївської спеціалізованої школи №59 з поглибленим вивченням іноземної мови. В період з 6 вересня по 15 жовтня 2021 року студенти мали змогу перевірити свої теоретичні знання, проявити свої вміння на практиці, краще ознайомитися з педагогічною діяльністю та показати, що студенти 448 групи – активні люди й прагнуть розвиватися.
Після проходження практики, під керівництвом методистів Паршук С. М., Авраменко К. Б., Білявської Т. М. була проведена онлайн-конференція, що дала змогу кожному студентові звітувати та самоаналізувати свою роботу.
Оскільки проходження практики було насичене позитивними емоціями, студенти зрозуміли, що не помилились із вибором своєї професії.