Флешмоб #бути_гідним до Дня Гідності та Свободи

Революція Гідності – визначна й героїчна сторінка нашого недавнього минулого, але найважливіше, про що маємо пам’ятати та що усвідомлювати як обов’язок, – вона дала українцям можливість самим вирішувати, якою буде Україна завтра, куди вона прямує. На Майдані українці обстояли основні громадянські права та свободи, які кожному дають змогу самореалізації відповідно до його прагнень. Дякуємо всім, хто приєднався до флешмобу, який організували викладачі й студенти спеціальності 012 «Дошкільна освіта» факультету педагогічної та соціальної освіти. Ми разом мали можливість згадати події революції Гідності, засвітити лампадки та віддати шану пам’яті всім Героям, які віддали своє життя за свободу, за незалежність, за наше майбутнє. Єднаймося – бо ми того варті! Слава Україні! Героям Слава!!!