Відкрите практичне заняття доц. Бреславської Г.Б. з дисципліни «Педагогіка (загальна з історією педагогіки)»

19 листопада 2021 р. відповідно до плану роботи кафедри початкової освіти, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри початкової освіти Бреславською Ганною Богданівною для студентів 1 курсу було проведено відкрите  Онлайн-заняття з дисципліни «Педагогіка (загальна з історією педагогіки)» на тему «Розвиток освіти і виховання у Стародавньому Світі».

На занятті студенти та викладачі мали можливість ознайомитися із розвитком освіти і виховання у різних країнах Стародавнього Світу. Студенти підготували презентації, повідомлення та відео з історії навчання та виховання у Римі, Греції, Спарті та Єгипті. Підсумком заняття став цікавий онлайн квест.

Заняття викликало жвавий інтерес студентів і викладачів. Поєднання наукової та практичної складових, інтерактивна взаємодія викладача і студентів забезпечила ситуацію успіху, реалізація проблемного та діалогічного підходів дає підстави говорити про високий рівень викладання.