Про участь студентів спеціальності 012 «Дошкільна освіта» у інформаційній компанії «Місяць інформаційної грамотності»

Студенти та професорсько-викладацький склад спеціальності 012 «Дошкільна освіта» долучилися до інформаційної компанії «Місяць інформаційної грамотності». Учасники мали можливість переглянути освітні серіали: Обережно! Кібершахраї; Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті» та пройти національний тест на  цифрову  грамотність. Серед студентів, які отримали сертифікати платформи Дія.Цифрова освіта було організовано конкурс та визначено переможців. Сертифікатами переможців було нагороджено студентів І курсу Головченко Віолету, ІІ курсу Заграйчук Олю, Столяр Дашу, Ткаленко Єлизавету, Переведенцеву Владиславу, ІІІ курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта Аліну Рябоконєву, Лєну ШапіренкоПотингу Ліну, Катерину Московченко.

nYQMVgIBQtO8PMe3QsCQ3QIRWDqRDJ2l-1637766356 (1)