Показова лекція професорки кафедри дошкільної освіти, доктора педагогічних наук Олени Сергіївни Трифонової

7 грудня 2021 р. відбулась  показова лекція професорки кафедри дошкільної освіти, д. пед. н. О. С. Трифонової з теми «Мовленнєвотворча діяльність дітей дошкільного віку» для студентів 4-го курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта. Упродовж лекції  (вид: лекція із заздалегідь запланованими помилками) студенти ознайомились із класифікацією творчих розповідей, сутністю мовленнєвотворчої діяльності дітей та методикою її розвитку в ЗДО. На занятті використовувалися методи і прийоми активізації уваги студентів (проблемні ситуації, сенкан), виклад лекційного матеріалу супроводжувався наочною демонстрацією за допомогою мультимедійного обладнання, яскравими прикладами й цитатами відомих людей. Наприкінці лекції було обговорено свідомо допущені викладачем помилки, студенти продемонстрували знання та аргументовані докази. На занятті були присутні: зав. кафедрою, д. пед. н., проф. Ю. М. Атаманчук, к. пед. н., доц. Т. А. Лісовська, к-ти пед. н., ст. викл. А. В. Курчатова, С. О. Тесленко.