Показове лекційне заняття кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри дошкільної освіти Курчатової А.В.

08 грудня 2021 року об 11:50 в аудиторії 01.420 к.пед.н., старшим викладачем кафедри дошкільної освіти Курчатовою А.В. проведено показове лекційне заняття з теми: «Наступність у роботі закладу дошкільної освіти і початкової школи щодо математичного розвитку дітей» з дисципліни «Теорія та методика формування математичних уявлень» зі студентами 318 групи спеціальності 012 «Дошкільна освіта».

Лекція викликала жвавий інтерес студентів і викладачів. Уміле поєднання наукової та практичної складових, створення умов педагогічної взаємодії викладача і студентів, реалізація проблемного та діалогічного підходів дає підстави говорити про високу пізнавальну активність студентів, сформованість у них професійних компетентностей. Заняття проведено на високому науково-методичному рівні.