Майстер-клас із виготовлення рукавичок для тих, хто  не відчуває затишку домашнього тепла

8 грудня 2021 р. на факультеті педагогічної та соціальної освіти в рамках проведення акції «Святий Миколай живе у кожного з нас»  відбувся майстер-клас із виготовлення рукавичок для тих, хто  не відчуває затишку домашнього тепла. Аудиторія 01.416 перетворилася на творчий, і водночас казковий майданчик, на якому зустрілася дружня команда професорсько-викладацького складу (зав. кафедрою, д. пед. н., проф. Ю. М. Атаманчук, д. пед. н., проф. О. С. Трифонова, к. пед. н., доц. Т. А. Лісовська, к-ти пед. н., ст. викл. А. В. Курчатова, С. О. Тесленко, к. психол. н., доц. Н. В. Михальченко) і здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня (студенти 218 групи денної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта). Під час заходу панувала тепла й позитивна атмосфера, усі щиро насолоджувалися творчим процесом! Дякуємо організаторам за досвід і можливість долучитися до акції!