Майстер клас «Іграшка власноруч» (для дітей, які напередодні свят опинилися у лікарні)

Віримо, що зимові свята – особливий час добра та щирості людей, що переповнюють та запалюють серце кожного! Викладачі та студенти спеціальності «Дошкільна освіта» МНУ імені В.О. Сухомлинського та Святий Миколай вітають вас та нагадують, що потрібно лише повірити та мрія здійсниться!

09.12.2021 об 11.50 відбувся майстер клас «Іграшка власноруч» (для дітей, які напередодні свят опинилися у лікарні). До Нового року ще три тижні, а підготовка вже починає набирати обертів. Цьогоріч студенти та викладачі спеціальності 012 «Дошкільна освіта» традиційно готують насичену програму до відзначення Дня Святого Миколая та з нагоди новорічних свят. Цього року студенти та викладачі захопилися виготовленням іграшок для дітей, які напередодні свят опинилися у лікарні захід пройшов у дуже теплій та творчій атмосфері із великою зацікавленістю. Дякуємо організаторам майстер-класу за чудову можливість долучитися до доброї справи. Виготовлення прикрас зайняло в нас лише годину часу, проте я сподіваюся, що наші іграшки подарує не одну годину щастя для дітей.