Зустріч з фахівцями-практиками

15 листопада 2021 року студенти 6 курсу ОП 012 «Дошкільна освіта» на парі з дисципліни «Інноваційні технології в дошкільній освіті» (лектор Курчатова А.В.) мали зустріч з власниками особистого бізнесу – альтернативний дитячий садок. Цікавою видалась бесіда з власницею такого закладу «КАЗКА». Засновниця інноваційного в Миколаєві закладу розповіла про власний  проєкт, що має культурні та сімейні цінність, й розвивається не тільки як заклад дошкільної освіти а і консультативний пункт для батьків. У закладі надається комплексна психолого-педагогічна і соціальну допомога дітям, та їх родинам, тому що симптоми дитини дуже часто є «показником» психологічного здоров’я сім’ї, тому найефективніше вирішити проблему можливо лише за умови повноцінного залучення батьків до процесів психологічного супроводу.          У студентів спеціальності виникло безліч питань до запрошених. Студенти активно задавали питання щодо початкового капіталу, змінності потоків дітей в пандемічний період, сталості бізнесу. Дякуємо Галина Володимирівна за цікаву і змістовну зустріч. Процвітання.