Виховний захід до Міжнародного дня волонтера (Координатори професор С.І. Якименко, доцент Бреславська Г.Б.)

Сьогодні, 5 грудня, у всьому світі відзначається Міжнародний день волонтера. Студенти спеціальностей початкова і дошкільна освіти теж не залишилися осторонь. 448 група провела цікавий, пізнавальний виховний захід «Що таке волонтерство?» для студентів та майбутніх абітурієнтів.
Під час заходу учасники змогли більше дізнатися про важливу місію волонтерів сьогодення, про те що волонтерами можуть бути люди будь якого віку та роду діяльності. Організатори проінформували де і як діють волонтерські пункти сьогодні у місті та області та як з ними можна зв’язатися. Також відзначили студентів, які займаються волонтерською діяльністю. (Координатори професор С.І. Якименко, доцент Бреславська Г.Б.)
Кафедра початкової та дошкільної освіти висловлює щиру вдячність та шану волонтерам! Людям, які добровільно та безкорисливо допомагають тим, кому необхідна допомога.. Спасибі вам за все!