Настановна конференція із педагогічної (інспекторсько-методичної) практики здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта.

13.02.23 р. на кафедрі початкової та дошкільної освіти у дистанційному форматі відбулася настановна конференція із педагогічної (інспекторсько-методичної) практики здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта. Практика є обов’язковим компонентом освітньої програми і однією із важливих у підготовці майбутніх фахівців, адже під час її проходження здобувачі освіти вдосконалюють компетентності, необхідні в їхній майбутній професійній діяльності. Студенти ознайомились із програмою практики, завданнями за кожним кредитом, зразками оформлення звітної документації, методичною скарбничкою в допомогу проходження педагогічної практики. Бажаємо натхнення та успіхів у набутті практичного досвіду!