Настановча конференція з педагогогічної практики для студентів 4 курсу спеціальності «Початкова освіта»

17 березня 2023 р. на платформі  ZOOM відбулася настановча конференція з педагогогічної практики для студентів 4 курсу спеціальності «Початкова освіта» заочної та денної  форми навчання.

Керівники практики   ознайомили здобувачів вищої освіти з метою i змістом педагогічної практики, завданнями та формами звітності; провели інструктаж з безпеки життєдіяльності.
     На настановчій конференції обговорені організаційні питання щодо дистанційного проходження виробничої педагогічної практики в ЗЗСО.
            Педагогічна практика є важливим етапом у системі фахової підготовки, першою ланкою професійного становлення майбутніх вчителів. У цей період закладаються основи майбутньої професійної діяльності, відбувається оволодіння педагогічною майстерністю, формуються професійні якості особистості вчителя початкової школи, зміцнюється інтерес до майбутньої професії.