Слова глибокої вдячності викладачам кафедрі початкової та дошкільної освіти від студентів-магістрів

Шановні наші викладачі!

З сумом і радістю хочемо висловити слова глибокої вдячності всій нашій шанованій кафедрі початкової та дошкільної освіти за чудові роки навчання в нашому університеті. Сьогодні, коли сторінки студентського життя переливаються ностальгією, я хочу звернутися до вас зі словами щиросердної подяки. Робота всього колективу кафедри, була надзвичайно важливою для нашого успіху та розвитку. Вони не лише викладали нам науку, а й виховували, надихали та підтримували в усіх наших починаннях. На кафедрі ми не лише засвоїли нові знання та навички, але й знаходили в собі та одне одного нові таланти та можливості. Сітки плели, калину саджали, та ще й про наших Героїв альбоми робили — це лише кілька з численних спільних ініціатив, які стали для нас незабутніми спогадами. Кафедра дарувала нам більше, ніж просто знання. Кафедра дарувала нам родину, підтримку та віру у власні сили. І за це ми безмежно вдячні. Нехай наші шляхи розходяться, але спогади про університет та кафедру завжди залишатимуться в наших серцях. Дякуємо за все, що ви для нас зробили. Щира вдячність кафедрі за всі незабутні моменти, які ми отримали під час навчання. Бажаємо всьому колективу кафедри невичерпної енергії, натхнення та подальших успіхів у роботі!

З повагою, колектив 648 групи ❤️