«Підтримуємо, допомагаємо, віримо»

У складні часи для нашої держави надзвичайно важливою є підтримка один одного. Адже лише разом можна здолати будь-які негаразди.

Підтримка родин переселенці вже другий рік поспіль є ще однією лінією роботи волонтерського центру кафедри початкової та дошкільної освіти. Так – теплий одяг, дитячі речі, іграшки, продуктові набори, дитяче харчування, памперси, взуття, побутову хімію це те необхідне що збирає кафедра і передає родинам.

За час війни наша команда під керівництвом завідувачки Якименко Світлани Іванівни зробила немало: ми допомагаємо ЗСУ, підтримуємо сім’ї переселенців та військових. Співпрацюємо з осередками людей похилого віку. Організовуємо акції та майстер класи для дітей та мешканців міста. Ми робимо все можливе та закликаємо приєднатися до волонтерського центру кафедри початкової та дошкільноі освіти