Профорієнтаційні заходи

Гарною традицією на факультеті дошкільної та початкової освіти  стали щорічні заходи для шкільної молоді, які проводяться на базі ЗОШ І-ІІІ ст. нашого міста.

Так, 30 березня колектив студентів нашого факультету відвідав із профорієнтаційною метою ЗОШ № 6 м. Миколаєва.

Для учнів 9 -11-го класів   студенти підготували цікаву програму, метою якої було популяризація Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського та факультету дошкільної та початкової освіти.  Майбутні абітурієнти мали змогу переглянути  яскраві номери, познайомитись  з пріоритетними напрямами роботи нашого факультету та університету, провідними спеціальностями, науковою діяльністю, незабутнім студентським життям.

Сподіваємося, що проведена робота сприятиме вибору учнівської молоді саме Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського та факультету дошкільної та початкової освіти.

Організаторами заходу виступили викладачі факультету О.В. Дрозд, А.М.  Тарасюк та С.О. Тесленко.