Семінар-практикум для студентів з дисципліни «Психологія дитяча»

Колектив д/с  №82 системно працює над впровадженням гуманістичних ідей Василя Сухомлинського в практику виховної роботи з дітьми.

11 жовтня 2018р. на базі д/с  №82 «Лебідь» було проведено семінар-практикум з дисципліни «Психологія дитяча» з теми «Вплив розвивального середовища на психічний розвиток дитини» (викладач – доцент кафедри педагогіки та інклюзивної освіти, Наточій А.М.).

Практичну  частину заняття забезпечили вихователь-методист д/с №82 Алдошина Людмила Володимирівна і інструктор фізичної культури Кондратюк Наталя Юріївна.

Мета семінару-практикуму: навчити студентів ефективно використовувати ідеї видатного педагога по створенню природовідповідного середовища, сприятливого для психо-емоційного розвитку дітей.