Оголошення результатів конкурсу на патріотичну тематику

У грудні 2019 року на факультеті дошкільної та початкової освіти було оголошено конкурс на кращий твір «Моя країна – Україна» у таких номінаціях:

• «Кращий прозовий твір»
  • «Кращий віршований твір»
  • «Кращий твір для дітей дошкільного віку»
  • «Кращий твір для дітей початкової школи»
  • «Кращий твір-роздум».

У конкурсі прийняли участь студенти «Дошкільної освіти» та «Початкової освіти». За результатами конкурсу 27 грудня було підбито підсумки.

У номінації «Кращий віршований твір»: І місце – Ейснер Діана, 448 група, ІІ місце – Кузюк Ірина, 348 група; у номінації «Кращий прозовий твір»: І місце – Кудіна Віта, 448 група, ІІ місце – Стасюк Вікторія, 348 група, ІІІ місце – Сухарєва Софія, 348 група; у номінації «Кращий твір для дітей дошкільного віку»: Фісінчук Дар’я,108 група; у номінації «Кращий твір для дітей початкової школи»: І місце – Назаренко Альна, 348 група, ІІ місце – Єгорова Тетяна, 448 група; у номінації «Кращий твір-роздум»: І місце – Макарова Оксана, 448 група, ІІ місце – Саєнко Катерина, 448 група, ІІІ місце – Баль Анна, 348 група, за участь у конкурсі – Іванова Ольга, 448 група, Дяченко Олена, 448 група.