Всеукраїнська конференція з проблем вищої освіти і науки «Сучасні тенденції підготовки майбутніх фахівців початкової освіти». Засідання секції 2. Інноваційно-технологічна підготовка майбутніх учителів початкової школи у закладі вищої освіти.

29 жовтня 2020 року проведено засідання секції 2.  «Інноваційно-технологічна підготовка майбутніх учителів початкової школи у закладі вищої освіти» у дистанційній формі на платформі Zoom в рамках Всеукраїнської конференції з проблем вищої освіти і науки «Сучасні тенденції підготовки майбутніх фахівців початкової освіти» організованої на базі кафедри початкової освіти факультету педагогічної та соціальної освіти.

Керівник секції: Якименко Світлана Іванівна, кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри початкової освіти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

Співкерівник секції: Авраменко Квітослава Богданівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

Секретар секції: Філімонова Тетяна Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

На секції було представлено 43 доповіді з  питань інноваційно-технологічної підготовки майбутніх учителів початкової школи (Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Херсонський державний університет, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського», Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського).

У засіданні секції взяли участь доктори педагогічних наук, кандидати наук, викладачі та здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Учасники конференції мали нагоду висловити свої думки щодо сучасних проблем підготовки фахівців початкової освіти. Доповіді були цікавими, змістовними та актуальними, викликали активну дискусію серед учасників.