Звітна конференція з виробничої педагогічної практики для студентів 448 групи рівня бакалавр спеціальності 013 Початкова освіта.

17 лютого 2021р. традиційно на факультеті педагогічної та соціальної освіти проведено звітну конференцію з виробничої педагогічної практики для студентів 448 групи рівня бакалавр спеціальності 013 «Початкова освіта» (освітньої програми початкова освіта денної форми навчання). Методистом практики, Паршук Світланою Миколаївною, було підведено підсумки практики та проаналізовано звітну документацію з оцінюванням роботи студентів. Окрему увагу приділено характеристикам та побажанням, які висловили директор (Скопіч А. В.) та вчителі початкових класів спеціалізованої загальноосвітньої школи I ст. №59.

Завідувач кафедри, професор Якименко С. І. зазначила, що практика пройшла на високому методичному рівні. Звіт пройшов на «відмінно».