ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ МАРАФОН «Інновації в освітньому процесі ЗДО» 15.12 — 16.12.2021 року

16 грудня 2021 р. колектив кафедри дошкільної освіти МНУ імені В. О. Сухомлинського та здобувачі спеціальності 012 Дошкільна освіта долучилися до педагогічного марафону «Інновації в освітньому процесі закладу дошкільної освіти: педагоги, батьки, діти. Віночок освітніх програм українського дошкілля». 7 годин! плідної й корисної роботи!!! Науковці презентували розроблені ними освітні програми для закладів дошкільної освіти: «Я у світі», «Стежинки у Всесвіт», «Світ дитинства», «Впевнений старт», «Соняшник», «Дитина», «Українське дошкілля», «STEM-освіта», акцентували свою увагу на родзинках програм; цінним є досвід упровадження програм у сучасному освітньо-виховному процесі закладів дошкільної освіти, яким ділилися методисти й вихователі! Висловлюємо щиру подяку організаторам та спікерам за плідну роботу!