Семінар для студентів спеціальності 012 «Дошкільна освіта» на тему «Професійне становлення особистості студента»

До проведення семінару долучилися:доктор педагогічних наук, професор Ю.М. Атаманчук; доктор педагогічних наук, професор Трифонова О.С., кандидат педагогічних наук, доцент Т.А. Лісовська; кандидат педагогічних наук, старший викладач С.О. Тесленко; кандидат педагогічних наук, старший викладач А.В. Курчатова. Процес формування умінь і навичок стає набагато результативнішим, якщо організувати навчання у співробітництві, яке ґрунтується на спільній діяльності та взаєморозумінні викладачі та студентів. Саме така практика, з використанням інтерактивних, цифрових технологій сприяє формуванню професійних компетентностей студентів, додає впевненості, зміцнює бажання працювати у закладах дошкільної освіти.

ПРОФЕСІЙНЕ СТАНОВЛЕННЯ